Souhrn novinek za poslední týden*26

7. dubna 2010 v 14:35 | Ywus* |  Novinky
a
HIStory koncert pro iPhone a iPad
Firma i-mobilizací a Metatron, Inc. připravili dosud nevydaný koncert Michaela Jacksona z turné HIStory jako první digitální koncert vydaný současně pro iPhone, iPad a Android. 2 a půl hodinový koncert v HD kvalitě je prvním AppMovie koncertem Michaela Jacksona. Je dostupný od 3. dubna 2010 za necelých $ 10.

Teddy Riley o nevydaných písních

Producent Teddy Riley se vyjádřil o Michaelovi pro magazín Blues and Soul: "Bude mi velmi chybět, protože byl prostě nejlepší. Ovlivnil všechny - i ty, kteří se s ním nikdy nesetkali a nikdy s ním nepracovali. Osobně byl pro mě jako velký bratr a jako malý bratr. Ale profesionálně byl obojí - učitelem a rádcem, který mou práci přenesl na úplně jinou úroveň. " Pokud jde o nevydané písně z období příprav alba HIStory, Teddy potvrdil, že "existuje mnoho písní, na kterých jsme s Michaelem pracovali, ale nikdy nevydali. Avšak rozhodnutí vydat jejich záleží od toho, co by chtěl Michael. Michael by nikdy nechtěl vydat něco , což nebylo výborné a zůstalo nedokončené. Nedokončené songy určitě nevydáme. A dokončené skladby? Možná se dočkáte překvapení! Jedna může skončit i na mém albu ".


Murray tvrdí, že on Michaelovi nedal smrtící množství medikamentu
Podle výpovědi Dr. Conrada Murraye, si Michael dal smrtící dávku Propofolu. Celá Murrayova obraná řeč vypadá zhruba takto:
* Kolem 10:50 Murray dal Michaelovi 25 mg Propofolu z 20 ml lahvičky (asi osmina celé nádoby)
* Množství, které Murray podal by někoho udrželo při spánku okolo 5 až deseti minut, ale Propofol smíchaný s Ativanem a Versedem byli už v Michaelově těle a měli součiný účinek, které Michaela uspali na delší dobu.
* V příští hodině, Murray zůstal v Michaelově pokoji a byl z většiny času na telefonu. Neopustil pokoj, jelikož Michael měl rád, když se něco dělo než usnul. Proto například usínal s rozsvícenými světly nebo se zapnutou televizí.
* Kolem poledne, Murray odešel z pokoje asi na dvě minuty, když potřeboval na toaletu. Když byl pryč, obhajoba věří, že Michael se vzbudil a byl frustrován z toho, že se po 9 hodin snažil usnout a tak si píchl sám zbytek lahvičky Propofolu přes svojí kapačku, což mu zastavilo srdce.
* Když se Murray vrátil z toalety, našel Michaela s otevřenýma očima a s rozšířenýma zorničkama. Okamžite upustil telefon (mluvil se svojí přítelkyní) a ihned začal s oživováním.
* Obhajoba dále tvrdí, že Michael byl dlouhodobě závislý na Propofolu a také se mu líbilo si sám podávat Propofol do kapačky ''Michaelovi se líbilo to tlačit.''
Policisté z Los Angeles také vyfotili pokoj, kde Michael zemřel a je tam vidět prázdná lahvička Propofolu na zemi, pod nočním stolkem. Obhajoba tvrdí, že potom co si Michael lahvičku nalil do kapačky, upustil jí na zem. To by ovšem dost nenahrávalo teorii, že Murray schovával všecky památky po Propofolu aby je policie nenašla, proč by nechával tu osudnou u Michaelovi postele?
Zda je tato výpověd pravdívá si nemůžeme být jistí.

Dozvuky Murrayovi výpovědi
Joe Jackson říká, že je zděšen prospektem, který byl sepsán Murravými právními zástupci, který říká, že si Michael pumpoval smrtelnou dávku Propofolu do svého těla sám. ''Tomu nevěřím, není to pravda. Proč by Murray schovával všechny ty lahvičky, když by tento příběh byl pravdivý? Navíc, policejní záznam dokazuje, že to není pravda. Jsem doopravdy naštvaný.'' Joe plánuje zažalovat Murraye za zabití. Brian Oxman (právník J. Jacksona) řekl: ''Murrayův příběh je v neshodě se záznamy po pitvě, ovšem než budu dělat předčasné závěry, musel bych vidět fotografii, o které Murray mluvil.''
Murrayův tým zatím napadá výpověď jež se objevila na TMZ (v přeložené verzi byla přidána včera do novinek na našem webu). ''Nevíme, kde bere TMZ svoje zdroje, určite jí nemohli získat od právníka Dr. Murraye. Jakou strategii zvolíme při soudním jednání rozhodně nebudeme vědomě vypouštět do médií." Murray ma být předvolán před soud dnes.

Murray se dnes dostaví k soudu
Dr . Conrad Murray a jeho team právníků se zúčastní slyšení v Clara Shortridge Foltz Criminal Justice Center dnes cca v 22:30 našeho času. Přenos začne až dorazí Murray. Očekává se jen jeho krátká návštěva, protože právníci potřebují jen datum pro dodání důkazů, a také se bude krátce jednat o snížení kauce. Soudu bude přihlížet víc jak tucet lidí z Michaelovi rodiny.

Včerejší jednání u soudu
Murray se včera dostavil k soudu, kde se vyjádřil, že se cítí nevinen v obvninění z neúmyslného zabití. Byl ustanoven soudce celého případu. Je jím Michael Pastor. Není jasné, kdy dojde k předběžnému výslechu nebo kdy bude Murrayovi pozastavena licence doktora. Soudce stanovil datum 14.6., do kdy se musí soudu dodat veškeré důkazy a materiály, které budou projednávány u soudu. Soudního stání se zúčastnili rodiče Michaela, Joe a Katherine, a také sestra Janet a bratr Jermaine.

Jay-Z miluje ''Off The Wall''
Jay-Z označil Michaelovo album ''Off The Wall'' za jeho oblíbenou Michaelovu nahrávku. Album nahráné v roce 1979 je podle něj to nejlepší, co kdy zpěvák nahrál. ' ''Off The Wall'' je prostě jedno z těch nadčasových alb, nemá žádný žánr, je bezbarvé (pro bělochy i černochy), je věčné a miluje ho každá věková kategorie, já nebo moje máma. Celé rodiny ho dokáží spolu poslouchat, zkrátka je perfektní. Myslím si, že ''Thriller'' je skvělé album, ale nahrávky na ''Off The Wall'' jsou více nadčasové a více emotivní'.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama